Lokacija rada: Beograd, Banjica

Opis posla:

  • Spremanje ribljih specijaliteta za restoran i dostavu
  • Priprema obrok salata i pasta na temu ribe i morskih plodova
  • Pečenje ribe na plinskoj ploči i prženje u tanjiračama
  • Priprema redovnih porudžbina
  • Popunjavanje frižidera robom iz magacina
  • Obavljanje pripremnih poslova sa pomoćnim kuvarom

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo od godinu dana ali nije presudno
  • Poznavanje osnova kulinarstva
  • SSS

Profil kandidata:

  • Brzina i snalažljivost
  • Spremnost za timski rad
  • Istrajnost, samostalnost i usmerenost u ispunjavanju rezultata
  • Organizovanost i efikasnost u radu

Nudi se:

  • Radno vreme 09:00 do 17:00
  • Plata između 50 000 i 70 000rsd (u zavisnosti od iskustva i sposobnosti)
  • Plaćen probni rad u trajanju od 7 dana
  • Prijava na neodređeno u stalnom radnom odnosu
  • Plaćen prekovremeni rad

Zainteresovani kandidati mogu se javiti na telefon:

060 33 13 666

060 32 999 34

ili na mejl adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Kuvar u ribljem restoranu (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 17 dana