Mesto rada: Zagreb- centar grada, Harambašićeva ul. 31, 10000, Zagreb

Otvara se BIR - Craft Pivovara i Pivnica čija je priča smeštena u centru Zagreba koja ima svoju proizvodnju piva u sklopu samog objekta. Pivnica nudi jedinstvenu ponudu jela iz svoje vlastite prerade domaćeg mesa sa Hrvatskih farmi. Na jelovniku nudimo i ponudu jela iz smokera, koja sami pripremamo u pivnici.

Opis poslova:

  • Pripremanje hrane u skladu sa dnevnim i nedeljnim planom (roštilj, burger, nadevi, prelivi..)
  • Održavanje čistoće i higijene kuhinje
  • Poštovanje procesa i standarda rada
  • Rukovanje kuhinjskim uređajima i njihovo održavanje

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Minimalno 2 godine iskustva u kuhinji
  • Poznavanje rada sa roštiljem, tiganjima
  • Urednost i pedantnost
  • Brzina, okretnost i snalažljivost u kuhinji
  • Orijentisanost na timski rad
  • Poštovanje standarda

Nudi se:

  • Rad u prijatnom ambijentu;
  • Topli obroci o trošku poslodavca;
  • Popust za zaposlene;
  • Ugovor o radu na neodređeno vreme;
  • Obezbeđen smeštaj o trošku poslodavca koji se nalazi iznad pivnice
  • Izrada radnih papira o trošku poslodavca
  • Početna zarada u visini od 5.700kn do 7.000 kn- od 90.000rsd do 110.300rsd plus bonusi I benefiti
  • Bezbednost I zdravlje na radu
  • Lekarski pregled
  • Jednak status kao građanin zemlje rada
  • Radno vreme u dve smene
  • Jedan slobodan dan u nedelji

Napomena:

Kandidati koji prijave CV prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati CV sa fotografijom mogu slati putem email-a:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon za bliže informacije:

+381 64 126 00 55 (viber)

Sve ostale informacije možete pogledati na:

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Kuvar (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola