Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Kontrola putnih isprava na svim linijama u zonama ITS-a u Beogradu
  • Vrši neposrednu kontrolu korisnika proveru validnosti putnih isprava
  • Vrši kontrolu naplate prevoza od strane voznog osoblja
  • Vrši izdavanje i naplatu posebnih karata u vozilu
  • Vrši izdavanje zapisnika u vozilu

Nudi se:

  • ugovor o radu
  • stimulativna zarada
  • personalizovana bus plus karta

Uslovi :

  • sss

Kandidati prijave mogu poslati na mejl:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

ili sa mogu direktno javiti na telefone:

0641260055

0113614178

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Usluge Agencije su besplatne za kandidate kojii konkurišu.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana objave.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Kontrolor putnih isprava u javnom prevozu (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 20 dana