Potrebna su 4 izvršioca posla

Mesto rada: Veliki Bukovec, Hrvatska

Opis posla:

  • Priprema toplih i hladnih napitaka
  • Usluživanje gostiju kafića

Mogu konkurisati kandidati:

  • Koji poseduju EU dokumenta *EU pasoš ili EU ličnu kartu
  • Koji poseduju dokumenta zemalja koje nisu u EU

Uslovi rada:

  • SSS (Ugostiteljskog smera)
  • Radno iskustvo na poslovima konobara
  • Brzina i spretnost u obavljanju zadataka
  • Kandidati koji nisu osuđivani niti pod istragom

Obezbeđuje se:

  • Radno vreme: od ponedeljka do četvrtka od 07:00 do 23:00, petak 07:00-02:00, subota 07:00-04:00 i nedelja od 08:00 do 24:00 i radi se u smenama
  • Smeštaj obezbeđen kao i kuhinja i ostali pribor u okviru kafića
  • Zarada od 500 EUR + bakšiš + prekovremeni sati
  • Mogućnost napredovanja
  • Izrada radnih dokumenta i prateća dokumentacija
  • Ugovor o radu na određeno vreme sa mogućnošću produženja na neodređeno
  • Bezbednost i zdravlje na radu i isti status građana zemlje zaposlenja

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

zsovic@pozgaj.com

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona.

Za više informacija pozovite:

098-198-3092 (kontakt osoba Željko Sović, direktor)

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Konobari/ce za Veliki Bukovec   4

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola