Mesto zaposlenja: Hrvatska, Gospić (Ličko-senjska županija)

Opis posla:

  • Poslužujivanje pića
  • Primanje narudžbina i naplata računa
  • Dodatne ugostiteljske dužnosti
  • Dočekivanje gostiju

Profil kandidata:

  • Energična, brza i dobro organizovana
  • Komunikativna i ljubazna
  • Fleksibilna i uslužna osoba

Uslovi rada:

  • SSS (poželjno ugostiteljskog smera)
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Obezbeđeno je:

  • Početna mesečna zarada od 500 evra pa naviše, za kandidate sa radnim iskustvom veća zarada
  • Obezbeđen/plaćen smeštaj sa svim troškovima- (stan za jednu osobu)
  • Ugovor o radu
  • Oprema za rad
  • Posao na duži vremenski period
  • Izrada radnih papira o trošku poslodavca za kandidate koji ne poseduju EU pasoš
  • Jednak radni tretman radnika zemlje rada

Napomena:

Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu zakona o zastiti podataka.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon:

011/26 83 486

064 126 00 55

+38160-32-999-34

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Konobar/ica   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola