Mesto rada: Podgorica, Crna Gora

Opis posla:

  • Usluživanje gostiju kafića

Uslovi rada:

  • SSS
  • Iskustvo rada na navedenim poslovima minimum 2 godine
  • Ljubaznost, komunikativnost, odgovornost, srdačnost

Obezbeđuje se:

  • Zarada od 450-500 EUR
  • Smeštaj
  • Izrada radnih dozvola za kandidate bez EU pasoša
  • Orema za rad
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • sve regulative koje zakon zemlje rada propisuje
  • isti radni status gradjana zemlje rada

Kandidati koji žele ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove za rad svoje prijave CV sa fotografijom mogu proslediti putem elektronske pošte.

E-mail adresa za slanje CV-a:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektonske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prodeledjivanje kadrova u smislu Zakona ozaštiti podataka isključivo za posao za koji konkurišu.

Za bliže informacije se mogu dobit na kontakt telefona

011/3611254

060/668 89 05 (tel/viber) u peridu od 9-16h svakog radnog dana.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke.

Usluga agencije je besplatna za kandidate koji potražuju zaposlenje.

Gradovi
Crna Gora - Svi gradovi

Pozicije posla

Konobar (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 16 dana