Opis posla:

  • Obavlja pripremne poslova za prijem gostiju
  • Profesionalno prihvatanje gostiju I prijem porudžbina
  • Usluživanje gostiju na professional I ljubazan način
  • Ispostavljanje računa I naplata usluga

Uslovi rada:

  • SSS ugostiteljskog smera konobar/ica
  • Radno iskustvo najmanje 2 godina na poslovima konobar/ica
  • Znanje engleskog jezika, prednost poznavanja još jednog stranog jezika
  • Organizovanost u poslu i spremnost na timski rad

Poslodavac obezbeđuje:

  • Sezonski rad u trajanju 4-5 meseci, puno radno vreme
  • Visoko kotirajuća I stimulativna zarada u dogovoru sa poslodavcu u skladu sa radnim iskustvom I stručnosti
  • Redovnost isplate mesečne zarade,
  • Obezbedjen smeštaj
  • Obezbedjena ishrana
  • Sanitarni pregled , bezbednost i zdravlje na radu
  • Izradu radne dokumentacije i viza

NAPOMENA

Svi kandidati koju udju u procedure zapošljavanja a da ne poseduju državljanstvo Crne Gore dužni su da za potrebe zapošljavanja i zasnivanje radnog odnosa obezbede sledeća dokumenta:

  • Važeći pasoš minimum 6 meseci
  • Radnu knižica ili document o radnom iskustvu
  • Uverenje iz MUP-a o neosudjivanosti/nekažnjivosti prema mestu prebivališta
  • Fotokopija diplome o završenoj stručnoj spremi

Kandidati koji žele ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove za rad svoje prijave – CV sa fotografijom proslediti putem elektronske pošte.

E-mail adesa na koju se prosleđuju prijave je: hr@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon poslodavca +382 31336020 ili kontakt telefon akreditovanog oglašivača +381 641260055.

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektonske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleledjivanje kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka isključivo za posao za koji konkurišu .

Oglas je aktuelan 60 dana od dana postavke.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Crna Gora - Svi gradovi

Pozicije posla

Konobar (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola