Mesto rada: Grabovac – Plitvička jezera

Zemlja rada: Hrvatska

Opis posla:

  • Primanje narudžbina i komunikacija sa gostima
  • Upoznavanje gostiju sa ponudom restorana
  • Postavljanje stolova i spremanje nakon upotrebe
  • Koordinacija sa kuhinjskim osobljem
  • Ispostavljanje računa i naplata usluga

Uslovi:

  • SSS/VSS – ugostiteljskog usmerenja
  • Minimum 2 godine radnog iskustva
  • Posedovanje važećeg pasoša Republike Srbije
  • Prednost imaju kandidati sa EU pasošem ili ličnom kartom
  • Obavezno znanje engleskog jezika i osnova nemačkog

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno (sezonski rad)
  • Smenski rad u prvoj i drugoj smeni
  • Stimulativnu zaradu od 800eur
  • Bonusi za prekovremeni rad
  • Mogućnost akontacije
  • Smeštaj i ishranu
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Jednak radni tretman sa radnicima zemlje rada

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

+381 60 33 13 666

+381 11 26 83 486

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo gde ispunjavaju uslove konkursa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Konobar (m/ž)   2

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola