Mesto rada: Novi Sad

Opis posla:

  • Samostalno obavljanje knjigovodstvenih poslova
  • Poznavanje kontnog plana i šeme knjiženja dokumentacije (knjiženje ulaznih i izlaznih računa, gotovinske blagajne, putnih naloga, izvoda, kompenzacija..)
  • Kontrola kartica i IOSa
  • Obračunavanje zarada i drugih prihoda zaposlenih
  • Obračunavanje poreza po odbitku
  • Obračunavanje PDV
  • Obračunavanje amortizacije
  • Rad na portalima Poreske uprave i CROSO
  • Rad u HALCOM
  • Izrada plana likvidnosti
  • Izrada Cashflow izveštaja
  • Knjiženje poslovnih promena i dokumentacije na dnevnom nivou
  • Obavljanje poslova u okviru platnog prometa
  • Praćenje valute plaćanja obaveza
  • Popunjavanje poreskih prijava u skladu sa zakonom
  • Praćenje informacija, zakona i njihovih promena vezano za finansijsko- računovodstveno poslovanje i radno pravo
  • Saradnja sa bankama, poreskim organima, zdravstvenim i penzijskim fondovima i ostalim državnim organima i službama

Uslovi:

  • SSS-VSS ekonomskog usmerenja
  • Obavezno radno iskustvo od minimum 2 godine
  • Poznavanje zadataka iz opisa posla
  • Poželjno poznavanje građevine i/ili devizno poslovanje
  • Dobro poznavanje rada na računaru (MS Office paketa ili LibreOffice), portalima CROSO, APR i PU
  • Izražene organizacione sposobnosti, rad u timu i pod pritiskom, sposobnost izvršavanja radnih zadataka u kratkim rokovima
  • Analitičnost i odgovornost
  • Sistematičnost
  • Znanje barem jednog stranog jezika

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme, u okviru kojih je i probni rad od 3 meseca
  • Tendencija stalnog zaposlenja
  • Godišnji odmor u trajanju od 25 dana
  • Radno vreme u I smeni (8 časova), 5 dana u nedelji, vikendi slobodni (fleksibilno radno vreme dolaska na posao - između 07:00 i 09:00h)
  • Rad u prijatnom i stimulativnom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Ili se mogu javiti na kontakt telefone:

060 33 13 666

011 126 00 55

*Napomena:

Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Usluge Agencije su besplatne za kandidate.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Knjigovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Pravni poslovi
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Srednja škola