Mesto rada: Banjica

Opis poslova:

  • Pretežno rad na kasi
  • Rad na delikatesu po potrebi
  • Briga o prijemu, skladištenju, izlaganju, održavanju i razvrstavanju proizvoda
  • Direktno posluživanje i pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju proizvoda
  • Ostala zaduženja po nalogu poslodavca

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • III/IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada u prodaji, poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Ljubaznost, pedantnost, urednost, brzina u radu

Nudi se:

  • Ugovor o radu na određeno vreme (dva meseca) sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Početnu zaradu od 45.000 dinara
  • Osmočasovno radno vreme I smena od 7-15h
  • Jedan slobodan dan – ponedeljak
  • Obezbeđena obuka

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon poslodavca:

064/1194995

Duško Janković

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Kasir/ka u mesari   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 15 dana