Lokacija rada: Novi Sad (Industrijska zona sever)

Opis posla:

  • Usluživanje i naplata
  • Servira i poslužuje obroke
  • Odgovoran za kvalitetnu prezentaciju jela na liniji
  • Odgovoran za dopunu linije prema potrebi
  • Priprema posuđe i pribor za rad
  • Održavanje higijene radnog mesta

Profil kandidata:

  • Komunikativnost
  • Srdačnost
  • Urednost
  • Higijena na visokom nivou
  • Prethodno radno iskustvo u radu sa ljudima, u bilo kojoj uslužnoj delatnosti (prodavnice, pekare i slično)

Uslovi rada:

  • Izrada sanitarne knjižice ili važeća sanitarna knjižica
  • SSS

Poslodavac obezbeđuje:

  • Zarada od 40.000rsd pa naviše
  • Organizovan prevoz od strane poslodavca/ Plaćeni troškovi prevoza
  • Topli obrok
  • Radno vreme je u tri smene
  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja

Napomena:

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji konkurišu svoje prijave (CV) sa fotografijom mogu slati na email:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

+381601112935

+381112683486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Kasir/ka - Pomoćni radnici   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola