Mesto rada: Novi Sad

Opis posla:

  • Kontaktiranje klijenata i rad na prodajnom planu
  • Redovna komunikacija sa postojećim klijentima
  • Koordinacija sa rukovodiocima i menadžerima u izradi planova prodaje
  • Kreiranje web prezentacija na mreži radi procesa daljinske prodaje
  • Saradnja sa ostalim odeljenjima u firmi

Uslovi:

  • SSS - VSS
  • Obavezno znanje engleskog jezika
  • Prednost imaju kandidati sa relevantnim radnim iskustvom u prodaji
  • Poželjno iskustvo u cold calling-u
  • Izražene komunikacione i organizacione veštine
  • Napredno poznavanje rada na računaru (Microsoft Office)

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme
  • Tendencija stalnog zaposlenja
  • Osmočasovno radno vreme od ponedeljka do petka
  • Stimulativna zarada svakog 15.tog u mesecu
  • Povećanje plate po razvijanju sposobnosti prodaje
  • Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja
  • Rad u prijatnom i profesionalnom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kontakt telefoni:

060 33 13 666

011 26 83 486

Durmitorska 14, Beograd

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo tamo gde ispunjavaju uslove konkursa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Junior Account Manager m/ž   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola