Lokacija rada: Batajnica, Beograd

Opis posla:

  • Izrada tehničkih crteža i potrebne radioničke dokumentacije korišćenjem AutoCAD 2d
  • Izrada specifikacija za nabavku materijala za realizaciju posla
  • Praćenje dinamike izrade i sklapanja proizvoda
  • Učestvovanje u izradi proizvodnih planova
  • Briga o maksimalnom iskorišćenju proizvodnih kapaciteta
  • Saradnja sa članovima rukovodstva preduzeća

Uslovi rada:

  • Visok rutinski nivo znanja AutoCAD 2D
  • Iskustvo na istim/sličnim poslovima min 1 godina
  • Aktivno korišćenje računara – internet, MS Office
  • Minimum viša škola tehničkog smera (mašinskog, građevinskog)
  • Sposobnost brze analize i rešavanja tehničkih problema
  • Dobro znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Samostalnost i preciznost u radu

Nudi se:

  • Sigurna zarada i redovna plata
  • Prijava na određeno / neodređeno radno vreme uz probni rad od dve nedelje.
  • Rad u prvoj smeni u Batajnici
  • Brzo i lako napredovanje u poslu

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Za više informacija pozovite:

060 32 999 34

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Inženjer u tehničkoj pripremi   1

Kategorije
  • Mašinstvo
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet