Mesto rada:

  • Gornji Milanovac;
  • Po potrebi I u drugim opštinama na teritoriji Republike Srbije;

Opis posla:

  • Rad na terenu, na gradilištima, oblast niskogradnja;
  • Izrada projekata I kontrola izvođenja datog projekta;
  • Izrada i druge tehničke dokumentacije koja iste prati;

Uslovi:

  • Elektrotehnički fakultet – Odsek za energetiku;
  • Posedovanje licence broj 450, poželjno i posedovanje licence broj 453;
  • Poželjno aktivno radno iskustvo na istim poslovima;
  • Poželjno aktivno poznavanje engleskog jezika;

Očekujemo:

  • Samostalnost i samoinicijativnost u izvršavanju obaveza;
  • Fleksibilnost i brzo prilagođavanje promenama;

Nudimo:

  • Zaradu koja prati Vaše zalaganje I rezultate;
  • Dugoročnu saradnju;
  • Mogućnost zasnivanja radnog odnosa ili sklapanja Ugovora o delu ili Ugovora o dopunskom radu.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu akreditovanog zastupnika:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

ili putem WhatsApp ili Viber aplikacije na broj 0647093436.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Gornji Milanovac

Pozicije posla

Inženjer elektrotehnike - smer energetika (m/ž)   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet