Lokacija rada: Beograd

Opis posla:

  • Rad na instalacijama priključenja novih korisnika na KDS sistem

Uslovi rada:

  • SSS
  • Poznavanje KDS sistema
  • Poznavanje Cpe opreme (modemi, dekoderi, Cam kartice, routeri i sl.)
  • Poznavanje rada sa ručnim i električnim alatom (bušilice, šrafilice, čekić, klješta, šrafciger i sl.)
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije obavezno

Nudi se:

  • Prijava radnog odnosa
  • Besplatna obuka kandidata
  • Radno vreme 8 časova 09-17h
  • Zarada zavisna od učinka (od 40.000-80.000rsd)

Napomena:

Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

060 32 999 34

011 26 83 486

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Instalater kablovske mreže (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola