Mesto rada: Nemačka, više lokacija

Opis posla:

  • Obilaženje hotela, organizacija I kontrola ljudstva
  • Nabavka potrebne robe I materijala
  • Sprovođenje nadzora nad čistoćom I urednošću

Uslovi:

  • EU papiri obavezni
  • Znanje nemačkog jezika minimum B1 nivo
  • Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum 2 godine
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Odgovornost, pouzdanost i pedantnost

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na neodređeno vreme
  • Neto zaradu od 12 evra po satu (Rad praznikom I nedeljom se vrednuje za 75% vise od računa satnice)
  • Radno vreme od 8 sati
  • Obezbeđen smeštaj uz refundaciju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon za bliže informacije:

064/126-00-55 (viber)

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Internet stranica:

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Usluge agencije su besplatne za kanddiate koji potražuju zaposlenje.

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Housekeeping menadžer m/ž sa EU pasošem   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola