Opis posla:

  • Recepcijske usluge su sve zastupljenije u poslovnim zgradama gde klijenti kroz angažovanje recepcionera/hostesa praktično dobijaju više usluga (administrativni poslovi recepcije, deo fizičkog obezbeđenja, deo zaštite od požara) jer su izvršioci prošli osnovnu i specijalističku obuku u trening centru.
  • Primena dogovorenih pravila ponašanja i procedura rada na recepciji,
  • Rukovanje tehničkim uređajima i opremom koja se koristi tokom obavljanja svakodnevnog posla,
  • Aktivno učestvovanje u operativnim i administrativnim poslovima koji su deo svakodnevnog/regularnog funkcionisanja objekta,
  • Aktivno učestvovanje u rešavanju mogućih vanrednih situacija tokom radnog vremena, a sve u koordinaciji sa službom obezbeđenja.

Uslovi koje kandidat/kinja treba da ispunjava:

  • SSS- VSS
  • Poželjno radno iskustvo na sitim ili sličnim poslovima ali nije obavezno- obezbeđena obuka

Poslodavac obezbeđuje:

  • Radno vreme u turnusu: 12-24-48h
  • Početna zarada 174rsd/h, za noćni rad 26% veća zarada
  • Svi radnici su prijavljeni i obezbeđena im je kompletna uniforma za rad

Napomena

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju sa fotografijom mogu proslediti na e-mail zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon:

064/126 00 55

011/ 26 83 486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju zaposlenje.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Hostese/Recepcionerke u obezbeđenju m/ž   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Poslovi obezbeđenja
Obrazovanje
  • Srednja škola