Lokacija rada: Beograd

Opis posla:

  • Čišćenje i usisavanje prašine u prostorijama,hodnicima, stepeništima i dr.
  • Iznošenje smeća
  • Brisanje prašine sa nameštaja i ostale opreme u prostoru
  • Pranje staklenih površina
  • Brisanje i održavanje stolarije
  • Tekuće održavanje tepiha, itisona i sl. i otklanjanje fleka
  • Poliranje nameštaja
  • Održavanje sobnog zelenila
  • U obavljanju poslova koristi racionalno i savesno poverenu opremu i sredstva za održavanje higijene
  • Vodi računa o ključevima prostorija i stara se da poštuje režim zaključavanja, odnosno princip bezbednosti prostorije, inventar i ostalog (zaključavanje vrata, zatvaranje prozora i sl.)
  • Vodi računa o merama protivpožarne zaštite pri radu (opušci zapaljiva sredstva grejna tela i sl.)
  • U izvršenju poslova pridržava se i posluje mere bezbednosti i zdravlja na radu i protivpožarne zaštite
  • Za izvršenje poslova u smislu gornjih odredbi snosi punu odgovornost
  • Obavlja i druge napomenute poslove koji su u vezi sa uspešnim i kvalitetnim održavanjem higijene u prostorijama
  • Za svoj rad odgovara neposrednom rukovodicu

Uslovi rada:

  • SSS
  • Poželjno radno iskustvo na navedenim poslovima

Obezbeđuje se:

  • Radno vreme: od 06h do 20h (dve smene)
  • Zarada: 155,30 dinara po satu
  • Obezbeđen prevoz radnicima
  • Ugovor o radu na neodređeno vreme

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Za više informacija pozovite:

060 33 13 666

011 26 83 486

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Higijeničari za rad u bolnicama (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola