Mesto rada: Subotica

Opis posla: održavanje higijene u renomiranom objektu u skladu sa procedurom

Uslovi za kandidate su sledeći:

  • Zdravstvena sposobnost za rad
  • Pedantnost, preciznost, spretnost
  • II stepen stručne spreme

Nudimo:

  • ugovor o radu na određeno, sa tendencijom na naodređeno
  • Mogućnost stalnog zaposlenja,
  • visokokotirajuća redovna satnica,
  • kompletna uniforma od obuće do odeće
  • čišćenje sa profesionalnim mašinama i najsavremenijom opremom
  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju;
  • oprema, bezbednost i zdravlje na radu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu popuniti formular na našem sajtu, na sledećem linku:

Kontakt telefon poslodavca:

062/227-145

Podatke o sebi dostaviti putem sms poruke ili vibera.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu za posao.

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Higijeničari u renomiranom objektu   5

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Osnovna škola
Status posla
  • Puno radno vreme