Beograd, Kanjiža

Više izvršilaca

Uslovi:

  • Diplomirani građevinski inženjer
  • 5 godina radnog iskustva
  • Dobro poznavanje programa MS Office, AutoCAD, MS Project
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na terenski rad

Opis posla:

  • Organizovanje rada i rukovođenje realizacije izgradnje na gradilištu
  • Kontrolisanje kvaliteta izvršenih radova, materijala koji se ugrađuje, rada i discipline na gradilištu
  • Organizovanje izrade dinamičkih planova, nedeljnih i mesečnih izveštaja o napredovanju radova na gradilištu
  • Organizovanje i vođenje građevinskog dnevnika, građevinske knjige, atestne dokumentacije, zapisnika, knjiga inspekcije, evidencije prisustva radnika na poslu, kao i sve ostale neophodne dokumentacije za nesmetano izvođenje radova
  • Izrađivanje, kontrolisanje i overavanje, privremene i okončane situacije, kako za investitora tako i za kooperante na gradilištu
  • Organizovanje, praćenje i kontrolisanje rada kooperanata, kako kvaliteta, tako i dinamike i usklađovanje sa sopstvenom operativom
  • Staranje se o primeni mera bezbednosti i zdravlja na radu na gradilištu

Odgovornosti:

  • Celokupno rukovođenje projektom i postizanje tehničkih i finansijskih ciljeva projekta, u okvirima i uslovima ugovora
  • Koordinaciju svih radova na realizaciji ugovora
  • Komunikaciju i korenspodenciju sa investitorom, stručnim nadzorom investitora, kao i predaju kompletne dokumentacije investitoru i stručnom nadzoru investitora na odobrenje
  • Ispunjenje svih zahteva ugovora po pitanju obima, troškova, poštovanja rokova, kvaliteta i bezbednosti
  • Odobravanje celokupne dokumentacije, komercijalne, administrativne, tehničke, kao i dopisne
  • Izdavanje-prihvatanje mesečnih situacija i konačnog obračuna

Nudi se:

  • Stimulativna zarada
  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Mogućnost finansiranja stručnog usavršavanja i sticanja novih znanja i veština
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa ličnim zalaganjem

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Zainteresovani kandidati mogu doći na adresu Durmitorska 14, Beograd ili se javiti na telefone:

060 32 999 34

060 33 13 666

ili na mejl adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Gradovi
Beograd
Kanjiža

Pozicije posla

Građevinski inženjer sa licencom (m/ž)   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet