Lokacija rada: Valjevo

Opis posla:

  • Priprema i izrada tenderske dokumentacije
  • Izrada ponuda za izvođenje radova
  • Analiza cena u građevinarstvu i praćenje projekata kroz realizaciju
  • Praćenje pojave novih materijala i tehnologija građenja na tržištu
  • Komunikacija i saradnja sa Investitorima, dobavljačima i podizvođačima
  • Izrada dinamičkih planova

Uslovi:

  • Visoka/Viša stručna sprema (VI-VII stepen)
  • Minimum 1 godina iskustva
  • Rad na računaru (MS Office, Autocad)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Ugovor o radu, sa tendencijom stalnog zapošljavanja
  • Platu od 80.000 do 100.000 (zavisno od iskustva i kvalifikacija)
  • Prijatno radno okruženje

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

ili na broj telefona:

011-3611254

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Gradovi
Valjevo

Pozicije posla

Građevinski inženjer (m/ž)   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Viša škola