Mesto rada:

  • Na teritoriji beogradskih opština;
  • Po potrebi I u drugim opštinama na teritoriji Republike Srbije;

Opis posla:

    • Rad na terenu, na gradilištu;

      • Rada na računaru kao i geodetskim instrumentima;

        • Samostalna priprema i obrada podatka za rad;

        Uslovi:

        • Srednja, viša ili visoka stručna sprema iz oblasti geodezije;
        • Poželjno aktivno radno iskustvo na istim poslovima, najmanje 06 meseci;
        • Poznavanje zakonskih propisa vezanih za izvođenje radova;
        • Poznavanje rada na računaru, rada sa totalnom stanicom i GPS-om - inženjerska geodezija
        • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač;
        • Dobre organizacione i komunikativne veštine;

        Poslodavac očekuje:

        • Samostalnost i samoinicijativnost u izvršavanju obaveza;

        • Brzo rešavanje zadataka;

        • Istrajnost u ostvarenju zadatih ciljeva;

        • Fleksibilnost i brzo prilagođavanje promenama;

        Poslodavac nudi:

        • Zaradu koja prati Vaše zalaganje I rezultate;

        • Dugoročnu saradnju.

        Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu akreditovanog zastupnika: zaposlenje@partners-orka.co.rs

        ili putem WhatsApp ili Viber aplikacije na broj 0647093436.

        Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

        Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke.

        Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

        Gradovi
        Beograd

        Pozicije posla

        Geodeta/geometar na gradilištu u niskogradnji (m/ž)   1

        Kategorije
        • Građevina i geodezija
        Obrazovanje
        • Fakultet

        do isteka 15 dana