Lokacija rada: Dorćol, Beograd

Opis posla:

  • Potrebna iskusna frizerka - frizer sa kompletnim poznavanjem posla (feniranja, šisanja i koloracije)

Uslovi rada:

  • SSS
  • Potrebno radno iskustvo na poslovima frizera minimum godinu dana

Obezbeđuje se:

  • Radno vreme: 8h po dve smene
  • Početna zarada: 40.000 dinara + procenat
  • Ugovor o radu na neodređeno vreme
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Rad u prijatnom timu

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

060 33 13 666

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Frizer/ka   1

Kategorije
  • Briga o lepoti
Obrazovanje
  • Srednja škola