Mesto rada: Abu Dabi, UAE

Broj izvršioca: 11

Opis posla:

  • Demonstracija fizičkih vežbi
  • Davanje preciznih instrukcija za izvođenje vežbi
  • Nalaženje strategije koja najbolje odgovara talentu vežbača
  • Psihička priprema i motivisanje vežbača
  • Planiranje programa treninga i ishrane
  • Merenje fizičkih sposobnosti vežbača

Uslovi neophodni za rad:

  • VSS – sport i fizičko usmerenje
  • Minimum 3 godine iskustva (fitness/gym training/field training)
  • Obavezno znanje engleskog jezika (fluent speaker)
  • Važeći pasoš matične zemlje minimum 6 meseci
  • Lekarsko uverenje koje se vadi u matičnoj zemlji

Profil kandidata:

  • Visoka disciplinovanost i fizička spremnost
  • Ambicioznost i posvećenost poslu
  • Odgovoran pristup poslu i obavezama
  • Poštovanje dogovorenih rokova

Kompanija obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na godinu dana
  • Zaradu od 7200 AED (1960$)
  • Osmočasovno radno vreme – 6 dana u nedelji
  • Izrada viza i radnih dozvola
  • Smeštaj i avio prevoz o trošku poslodavca
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Neophodna oprema za rad
  • Obuka za rad po standardima kompanije

Napomena:

Kandidati koji ispunjavaju uslove konkursa biće pozvani na test kondicione sposobnosti koji će biti organizovan u Beogradu u dogovoru sa poslodavcem.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na engleskom jeziku sa slikom cele figure mogu proslediti na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Za više informacija pozovite :

+381 60 33 13 666

+381 11 26 83 486

+381 11 361 1 254

ili dođite lično na adresu Durmitorska 14, Beograd

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

Gradovi
Ujedinjeni Arapski Emirati - Svi gradovi

Pozicije posla

Fitnes treneri i instruktori sporta m/ž   3

Kategorije
  • Medicina i zdravstvo
  • Briga o lepoti
Obrazovanje
  • Fakultet

do isteka 14 dana