Mesto rada: Kovin

Broj izvršilaca: 4

Opis posla:

  • asistira u izdavanju bezreceptnih lekova i drugih lekovitih preparata
  • savetuje korisnike o načinu njihove upotrebe
  • briga o prijemu, pravilnom skladištenju i čuvanju svih artikala apoteke i kontrola rokova trajanja.

Uslovi:

  • SSS – farmaceutski tehničar
  • Obavezno radno iskustvo od minimum 2 godine
  • Obavezno posedovanje licence

Firma obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na neodređeno vreme
  • Zarada od oko 50 000 dinara
  • Radno vreme od 8h; rad u 2 smene
  • Rad u prijatnom i stimulativnom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Kontakt telefoni:

+381 64 936 44 32

Napomena:

Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Usluge Agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktivan 30 dana od dana postavke.

Gradovi
Kovin

Pozicije posla

Farmaceutski tehničar (m/ž)   4

Kategorije
  • Farmacija
Obrazovanje
  • Srednja škola