Mesto rada: Češka Republika

Opis posla:

  • Rad na pripremi i farbanju čeličnih limova, delova i elemenata prikolica i šasija

Uslovi rada:

  • radi se u Češkoj Republici, u dve smene po 10h, satnica je 8,5 €/h, obezbeđen je smeštaj i jedan obrok. Ugovor je na određeno vreme na godinu dana sa mogućnošću produženja. Troškove pribavljanja radnih dozvola i osiguranja snosi poslodavac.

Profil kandidata:

  • SSS III stepen-
  • poznavanje rada i tehnologije farbarsko-lakirerskog zanata sa minimum tri godine iskustva

Zainteresovani kandidati mogu poslati prijavu i CV (radnu biografiju) na mail adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Više informacija na telefone:

0601112935 (VIBER)

011 26 83 486

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Republika Češka - Svi gradovi

Pozicije posla

Farbar-lakirer   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Fakultet