Mesto rada: Vršac, Bela Crkva

Opis posla:

  • Postavljanje električnih instalacija slabe i jake struje
  • Izrada elektro ormana energetike i automatike
  • Uvođenje i izrada optičkih instalacija za potrebe MTS Srbije
  • Po potrebi rad na visini (građevisnka skela, pokretna platforma i sl.)

Uslovi

  • SSS do BSS, elektrotehničkog smera
  • Poželjno radno iskustvo sa ručnim alatima
  • Prednost posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Neophodan lekarski pregled uz refundaciju troškova od strane poslodavca
  • Radno iskustvo minimum godinu dana

Poslodavac obezbeđuje

  • Ugovor o radu na godinu dana sa mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Visokokotirajuća zarada u zavisnosti od iskustva i stručnosti, plus terenski dodatak
  • Obezbeđen prevoz, smeštaj i hrana ukoliko se radi na terenu
  • Obezbeđena oprema za rad
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Mogućnost obuke za kandidate sa manjim radnim iskustvom

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

ili na broj telefona

+381 0601112935

011/2683486

Ili popunite formular na sajtu akreditovanog oglasivača , na sledećem linku:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Bela Crkva
Vršac

Pozicije posla

Električar, Pomoćni električar (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola