Mesto rada: Nemačka

Opis posla:

  • Dostava paketa i pošiljki na teritoriji mesta rada
  • Izlaženje na kraj sa rokovima dostave
  • Komunikacija sa klijentima

Uslovi:

  • Obavezno posedovanje pasoša ili lične karte EU
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Neophodno iskustvo upravljanja vozilima do 3,5t
  • Poželjno znanje nemačkog jezika

Poslodavac obezbeđuje:

  • Visokokotirajuću zaradu
  • Osmočasovno radno vreme
  • Zaposlenje na duži vremenski period
  • Probni rad u trajanju od 6 meseci
  • Ugovor o radu
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Obezbeđen smeštaj uz refundaciju
  • Jednak radni tretman radnika zemlje rada

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon:

+381 64 126 00 55 (viber)

ili 011/26 83 486

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo tamo gde ispunjavaju uslove konkursa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Dostavljači paketa u Nemačkoj m/ž sa EU pasošem i/ili ličnom kartom   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola