Obavezni EU papiri

Potreban je veći broj izvršilaca posla-

Mesto rada: Nemačka, Pfaffenhofen

Opis posla:

  • Dostava paketa i pošiljki na teritoriji mesta rada
  • Izlaženje na kraj sa rokovima dostave
  • Komunikacija sa klijentima

Uslovi:

  • Obavezno posedovanje pasoša ili lične karte EU
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Neophodno iskustvo upravljanja vozilima do 3,5t
  • Obavezno znanje engleskog ili nemačkog jezika

Poslodavac obezbeđuje:

  • Mesečnu zaradu od 1700 eura (neto)
  • Osmočasovno radno vreme od ponedeljka do petka
  • Zaposlenje na duži vremenski period
  • Probni rad u trajanju od 6 meseci
  • Ugovor o radu
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Obezbeđen smeštaj
  • Jednak radni tretman radnika zemlje rada

Kandidati koji ispunjavaju uslove za rad za ovu vrstu radnog angažovanja svoje radne biografije na srpskom (a poželjno na nemačkom) jeziku, sa kopijom prve strane pasoša mogu proslediti elektronski na email adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kontakt telefoni:

060 33 13 666

Adresa:

Durmitorska 14, Beograd

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo gde ispunjavaju uslove konkursa- oglasa

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Dostavljači paketa (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola