Obavezni EU papiri

Potreban je veći broj izvršilaca posla-

Mesto rada: Nemačka, Pfaffenhofen- Freising

Opis posla:

  • Briga o izgledu, čistoći i urednosti dostavnog vozila
  • Dostava paketa dostavnim vozilom
  • Prijem i provera narudžbina

Uslovi:

  • Obavezni EU dokumenti (lična karta ili pasoš)
  • Radno iskustvo je neophodno
  • Neophodno osnovno znanje engleskog ili nemačkog jezika (A1)
  • Vozačka B kategorije (aktivan vozač)

Nudi se:

  • Zaposlenje na duži vremenski period
  • Mesečna zarada od1700e (neto)– osam sati rada dnevno
  • Radna uniforma
  • Radno vreme od ponedeljka do petka ili od utorka do nedelje
  • Jedan do dva slobodna dana u toku radne nedelje
  • Obezbeđen smeštaj
  • Probni period od 6 meseci
  • Ugovor o radu
  • Bezbednost na radu i lekarski pregled
  • Jednak radni tretman sa radnicima zemlje rada

Kandidati koji ispunjavaju uslove za rad za ovu vrstu radnog angažovanja svoje radne biografije na srpskom (a poželjno na nemačkom) jeziku, sa kopijom prve strane pasoša mogu proslediti elektronski na email adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kontakt telefoni:

060 33 13 666

060 32 999 34

Adresa:

Durmitorska 14, Beograd

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo gde ispunjavaju uslove konkursa- oglasa

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Dostavljači (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola