Mesto rada: Beograd

 Broj izvršilaca: 5

Uslovi:

  • Potrebno je imati sopstveno vozilo

Opis posla:

  • Preuzimanje porudžbina, dostava na kućnu adresu, naplata

Radno iskustvo:

  • Nije neophodno

Profil kandidata:

  • Vredan
  • Odgovoran
  • Komunikativan

Nudimo:

  • Plata je 39.000RSD + 20rsd po km i amortizacija
  • Posao sa prijavom radnog odnosa
  • Oprema za rad
  • Radno vreme 8h

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju i propratno pismo mogu proslediti na e-mail adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon:

064/650 30 15

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Dostavljač pizza sa sopstevnim vozilom   5

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola