Mesto obavljanja posla: Beograd

Opis posla:

  • Učešće u izradi redova vožnje u putničkom prevozu
  • Primanje poziva i organizovanje vozača
  • Pomaganje vozačima pri pronalaženju
  • Vođenje dokumentacije koja je potrebna pri obavljanju špediterskih obaveza

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema(poželjno: saobraćajni ili fakultet sličnog usmerenja)
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje engleskog ili nemačkog jezika
  • Obavezno je poznavanje rada na računaru (MS office i browser tools)
  • Posedovanje vozačke dozvole "B"kategorije-aktivni vozač

Nudimo:

  • Pozitivno radno okruženje
  • Mogućnost učenja i stručnog usavršavanja
  • Timsku podršku
  • Stimulativnu zaradu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju i propratno pismo mogu proslediti na e-mail adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Telefoni:

060 33 13 666

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Dispečer u transportu   1

Kategorije
  • Telekomunikacije
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme