Mesto rada: Nemačka

Uslovi rada:

  • Radno vreme prema standardima Nemačkih uslova rada.

Poslodavac obezbeđuje:

  • Zarada 2980 EUR bruto.
  • Prvih 30 do 60 dana obezbeđen smeštaj o trošku poslodavca.
  • Za učenje jezika,obezbeđena je obuka o trošku poslodavca.
  • Za lica koja nemaju EU papire,radi se izrada radnih dozvola.
  • Bezbednost zdravlja na radu.

Opis posla:

  • briga o fizičkom, psihičkom, socijalno-emocionalnom, spoznajnom razvoju deteta
  • briga o razvoju komunikacije i stvaralaštva
  • saradnja sa stručnjacima lekarske, pedagoške, sociološke i psihološke struke
  • blagovremeno uviđanje eventualnih nedostataka ili izuzetnih sposobnosti deteta
  • obrazovanje i vaspitavanje dece

Uslovi za apliciranje:

  • VSS ( 7 stepen stručne spreme )
  • Položen državni ispit je obavezan.
  • Licenca za vapitača predstavlja prednost,ali nije obavezan uslov.
  • Potrebno znanje Nemačkog jezika ( B1,B2 )

Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila:

hr@partners-orka.co.rs

Kontakt za informacije :

Viber ili WhatsApp +381641260055

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Oglas je aktuelan 60 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Diplomirani vaspitač u privatnom/državnom vrtiću u Nemačkoj   1

Kategorije
  • Pedagogija i briga o deci
Obrazovanje
  • Fakultet