Mesto rada: Nemačka

Vi ste iskusan radnik, posvećen/a svom poslu?

Uspešno pružate visokokvalitetne usluge?

Odgovorni ste u svom poslu i smatrate da zaslužujete novo, autentično i ekskluzivno okruženje?

Ako ste odgovorili DA na prethodna pitanja, pogledajte uslove koje su pred Vama i prijavite se!

Opis posla:

  • briga o fizičkom, psihičkom, socijalno-emocionalnom, spoznajnom razvoju deteta
  • briga o razvoju komunikacije i stvaralaštva
  •  saradnja sa stručnjacima lekarske, pedagoške, sociološke i psihološke struke
  • blagovremeno uviđanje eventualnih nedostataka ili izuzetnih sposobnosti deteta
  • obrazovanje i vaspitavanje dece

Uslovi:

  • VII stručne spreme
  • poželjno znanje nemačkog jezika
  • mogućnost plaćene edukacije i usavršavanja jezika od strane poslodavca

Zaposlenima nudimo:

  • osmočasovno radno vreme
  • obezbeđen smeštaj
  • rad na neodređeno vreme
  • pomoć pri nostrifikaciji diplome
  • rad u državnim i privatnim vrtićima
  • mesečna primanja 2700 eura
  • izradu vize i radne dozvole za non EU lica

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa

svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

office@partners-orka.co.rs

ili na broj telefona:

0112683486

Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti CV obrazac klikom na link: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana.

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Diplomirani vaspitač sa licencom ili državnim ispitom   1

Kategorije
  • Psihologija i sociologija
  • Pedagogija i briga o deci
  • Obrazovanje
Obrazovanje
  • Fakultet