Mesto rada: Beograd

Opis poslova:

  • Izvođenje građevinskih i enterijerskih radova u oblasti stambenih, komercijalnih i industrijskih objekata
  • Organizacija, kontrola i koordinacija radova na gradilištu

Uslovi koje kandidati treba da ispunjavaju:

  • Minimum VII stepen stručne spreme, diplomirani građevinski inženjer
  • Važeća licenca odgovornog izvođača radova Inženjerske komore Srbije 410 i/ili 411 Minimum 5 godina iskustva u izvođenju građevinskih i enterijerskih radova u oblasti stambenih, komercijalnih i industrijskih objekata
  • Iskustvo u organizaciji, kontroli i koordinaciji radova na gradilištu
  • Poznavanje važećih građevinskih propisa (zakona i pravilnika)
  • Poznavanje rada na računaru (AutoCAD, Microsoft Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Znanje engleskog jezika (poželjno)
  • Fleksibilnost i spremnost na putovanja i povremeni boravak van Beograda (rad na terenu)

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom na neodređeno vreme
  • Visokokotirajuća zarada srazmerna radnom iskustvu
  • Bezbednost i zdravlje na radu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon za bliže informacije:

064 126 00 55 (viber)

Napomena:

Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.

Gradovi
Beograd

Diplomirani građevinski inženjer sa licencama 410 i/ili 411   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet