Mesto rada: Slovenija

Opis posla:

  • Rad na CNC mašini za obradu metala
  • Rad u ELUCAD programu
  • Programiranje i upravljanje CNC mašina
  • Održavanje i kontrola ispravnosti mašine i alata

Uslovi:

  • SSS ili VSS – mašinsko usmerenje
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na CNC mašinamaPrednost imaju kandidati sa znanjem programiranja CNC mašina
  • Obavezno posedovanje važećeg pasoša Republike Srbije
  • Prednost imaju kandidati sa pasošem ili ličnom kartom neke od zemalja EU

Obezbeđuje se:

  • Plata od 1000 do 1300 eura sa samostalne radnike
  • Bonusi za prekovremeni rad
  • Rad u dve smene (06:00 – 14:00 ili 14:00 – 22:00)
  • Vikend slobodan
  • Ugovor o radu na određeno sa mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Obezbeđen smeštaj
  • Izrada radnih papira i viza
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Lekarski pregled
  • Rad u stručnom i dinamičnom timu
  • Jednak radni tretman radnika zemlje rada

Napomena:

Kandidati koji prijave CV prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem emaila:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon:

060/3313666

011 36 11 254

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

CNC operateri za rad u Sloveniji   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola