Mesto rada: Slovenija, više lokacija

Broj izvršilaca: 10

Opis posla:

  • Održavanje prostorija klijenta kompanije
  • Dezinfekcija površina i predmeta
  • Staranje o sredstvima za rad i vođenje računa o potrebnim higijenskim sredstvima

Uslovi rada:

  • OS-SSS
  • Poželjno radno iskustvo i sposobnost rada na visini
  • Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Važeći pasoš neke od zemalja EU ili slovenačka radna dozvola

Kompanija obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na godinu dana sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Početnu zaradu od 1167,54 eura (bruto) za 174 sati rada mesečno + bonusi
  • Fleksibilno radno vreme u zavisnosti od zahteva posla
  • Izrada viza i radnih papira o trošku poslodavca
  • Lekarski pregled
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Obezbeđen smeštaj

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu proslediti svoju radnu biografiju na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Za više informacija, kandidati nam se mogu obratiti putem telefona:

+381 60 33 13 666 (viber/telefon)

+381 11 26 83 486

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Čistač/ica   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Osnovna škola