(4 kandidata)

Mesto rada: Nemačka (Hrvatska detašman Nemačka)

Primaju se kandidati sa srpskim i EU pasošem

Opis posla:

  • Priprema za varenje – rezanje i brušenje pod različitim uglovima
  • Čitanje nacrta
  • Znanje izometrije

Poslodavac obezbeđuje:

  • Zaposlenje na određeno vreme, s punim radnim vremenom i mogućnost produženja ugovora na duži rok, zaposlenje na neodređeno vreme
  • Dobre uslove rada, mogućnost osposobljavanja i napredovanja
  • Bezbednost na radu, osiguranje
  • Izrada radne vize o trošku poslodavca
  • Prevoz do mesta rada o trošku poslodavca
  • Obezbeđen smeštaj
  • Obezbeđen transport na terenu
  • Minimalna početna satnica: 8 € neto
  • Radno vreme: 8-10h/dnevno, očekivani fond mesečnih sati na terenu (200-230h)

Uslovi rada:

  • 1 radnik iz grupe mora poznavati barem osnove nemačkog jezika (nivo A2 prema CEFR-u)
  • Radnici moraju imati barem 2 godine radnog iskustva na radnom mestu cevara
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Zainteresovani kandidati mogu poslati CV na mail adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnika firme na kontak telefon:

064/126-00-55 (Viber)

i

fix: 011/ 26-83-486

ili doći lično na adresu Durmitorska 14, Beograd u periodu od 9h do 16h.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumentaciju.

Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Cevari u metalnoj industriji   4

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola