Lokacija rada: Bulevar Kralja Aleksandra 28

Opis posla:

  • Visa biznis planovi
  • Poslovni planovi bankovnih kredita
  • Investorski poslovni planovi
  • Prezentacije i platforme
  • Izrada biznis planova firmama
  • Pomoć firmama da razviju najbolju politiku poslovanja
  • Stvaranje potpunih poslovnih planova i finansijskih izveštaja preduzećima

Uslovi rada:

  • VSS (poželjno da bude ekonomskog, računovodstvenog smera)
  • Dobro poznavanje engleskog jezika je obavezno
  • Organizovanost, nezavisnost i brzina
  • Poželjno iskustvo rada u računovodstvenim agencijama ili sličnim poslovima

Obezbeđuje se:

  • Prijava radnog odnosa na neodređeno nakon probnog rada
  • Početna zarada od 50.000 do 70.000 dinara
  • Radno vreme: 8h (ponedeljak-četvrtak 13h-20h), klizno radno vreme za petak (10h-14h)
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

060 33 13 666

011 26 83 486

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Business Plan Researcher and Writer   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
  • Finansije
Obrazovanje
  • Fakultet