Mesto rada: Subotica

Opis posla:

  • Samostalno izvođenje bravarskih radova
  • Rad sa mehanizovanim i ručnim alatima
  • Čitanje crteža i šema
  • Tačnost i preciznost u radu

Uslovi rada:

  • Srednja stručna sprema ( SSS )
  • Iskustvo rada minimum 2 godine

Obezbeđuje se:

  • Ugovor o radu na neodredjeno vreme
  • Radno vreme – smenski rad
  • Zarada od 350 do 450 din/satu (u zavisnosti od poznavanja posla i iskustva)
  • Oprema i alat potrebni za rad
  • Lekarski pregled i zdravstveno osiguranje
  • Smeštaj i ishrana u vidu jednog obroka
  • Dodatni bonusi i troškovi prevoza plaćeni
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Prijave slati na mail:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

mitrovic@mc-power.eu

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon/Viber:

069 411 04 15 *Olja

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Bravari za Suboticu   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola