Lokacija rada: Batajnica, Beograd

Potrebno 6 izvršilaca posla

Opis posla:

  • Sečenje, bušenje, brušenje, zavarivanje i sklapanje čeličnih delova
  • Samostalno obavljanje pomoćnih poslova (nakon osnovne obuke i probnog rada od nedelje)
  • Redovno čišćenje, održavanje i prijavljivanje eventualnih kvarova na zaduženom alatu i opremi
  • Rad u proizvodnoj hali u Batajnici, moguć povremen rad na terenu

Uslovi rada:

  • Min. 1 godina rada na sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije, uredan vozački dosije

Nudi se:

  • Sigurna zarada i redovna plata
  • Prijava na određeno / neodređeno radno vreme uz probni rad od nedelju dana
  • Rad u dve smene u pogonu u Batajnici
  • Brzo i lako napredovanje u poslu
  • Bonusi za prekovremeni rad, rad na terenu i ostali dodatni bonusi

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Za više informacija pozovite:

060 32 999 34

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Bravar na sklapanju čeličnih delova   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola