Opis posla:

  • Izrada i montaža čeličnih konstrukcija
  • Izrada i montaža procesne i tehnološke opreme
  • Izrada i montaža silosa i rezervoara
  • Priprema opreme, delova i predmontažnih blokova za montažu
  • Opremanje istih montažnim pomagalima

Uslovi:

  • Srednji stepen stručne spreme
  • Iskustvo je poželjno ali nije neophodno
  • Poznavanje čitanja tehničkih crteža
  • Sposobnost za rad na visini
  • Potvrda o neosuđivanosti

Zaposlenom nudimo:

  • Ugovor o radu na određeno
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Probni rad u trajanju od mesec dana
  • Cena po satu je 3 do 4,5eur
  • Obezbeđen jedan obrok
  • Bezbednost i zdravlje na radu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kontakt telefoni:

060 33 13 666

064 126 00 55

Napomena:

Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Bravar- monter   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola