Mesto rada: Država Hrvatska , Zagreb

Opis posla:

    • Samostalni bravar sa poznavanjem nacrta
    • Održavanje čistoće radnog mesta i radnog okruženja
    • Poštovanje propisa o kvalitetu i pridržavanje mera o bezbednosti i zdravlja na radu

    Uslovi:

      • Srednji stepen stručne spreme
      • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

      Poslodavac obezbeđuje:

        • Ugovor o radu na određeno vreme od 1 godine uvjetovan radnom dozvolom.
        • Mogućnost produljenja ukoliko se ispune radne obaveze.

          • Probni rad u trajanju od mesec dana

            • Početna satnica od 5-7 eura

              • Obezbeđen prevoz sa posla I na posao

                • Obezbeđen smeštaj i jedan obrok

                  • Izrada viza i radnih dozvola o trošku poslodavca

                    • Bezbednost i zdravlje na radu

                    Kandidati koji ispunjavaju uslove za rad i zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja svoju radnu biografiju mogu poslati na e-mail adresu:

                    zaposlenje@partners-orka.co.rs

                    Kontakt telefoni za bliže informacije:

                    +381 641260055 viber

                    +381 11 26 83 486

                    Napomena:

                    Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

                    Usluge agencije su besplatne za kandidate.

                    Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

                    Gradovi
                    Hrvatska - Svi gradovi

                    Pozicije posla

                    Bravar   1

                    Kategorije
                    • Građevina i geodezija
                    Obrazovanje
                    • Srednja škola