Mesto rada: Slovenija detašman Nemačka

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Obavezno je radno iskustvo minimum 3 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Odgovornost i preciznost
  • Spremnost za rad na terenu
  • Mogu konkurisati kandidati koji ne poseduju EU dokumenta i kandidati koji poseduju EU dokumenta

Opis poslova:

  • Izrada i obrada metalnih konsturkcija
  • Montaža metalnih konstrukcija
  • Održavanje i popravljanje strojeva i uređaja

Poslodavac obezbeđuje:

  • Zaradu od 9 do 11 evra neto po satu, u zavisnosti od iskustva
  • Ugovor o radu od godinu dana(uz obavezu rada minimum 6 meseci)
  • Smeštaj
  • Bezbednost i zdravlje na radu, lekarski pregled
  • A1 vizu detašman
  • Rad od 4 nedelje, pa po potrebi i mogućnost 1 nedelje povratka

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu poslati na e-mail adresu:

hr@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon za bliže informacije:

064 126 00 55

011 2683 486

Napomena: Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Bravar   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola