Lokacija posla: Novi Beograd

Opis posla:

  • Realizacija postavljenih ideja i planova iz oblasti uređenja i održavanja zelenih površina
  • Mašinsko košenje trave komunalnim traktorom, mašinsko sečenje busena, rukovanje motornim trimerom, rukovanje i upravljanje građevinskim radnim mašinama i drugom opremom, rad motornim makazama na rezanju žive ograde i estetskom oblikovanju šiblja, rad motornom testerom na orezivanju i seči suvih stabala sa zemlje i na visini iz korpe-dizalice, kao i druge poslove iz oblasti rada na terenu uređenja, održavanja i izgradnje zelenih površina, čišćenje snega, odgovoran je za pravilno rukovanje i upotrebu alata i opreme koja mu je data na korišćenje
  • Odgovoran odnos i obaveza poštovanja svih preventivnih mera u vezi s bezbednošću i zdravljem na radu kao i zaštite životne sredine

Uslovi:

  • Osnovna škola
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Platu u zavisnosti od radnog iskustva kandidata
  • Ugovor o radu, prijava radnog odnosa

Radno vreme:

  • 8 sati

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

0653707213 Radenko Bakoč

ili 0653349000 Kovačević Milutin

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese:

poslovi@partners-orka.co.rs

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Baštovan   1

Kategorije
  • Ostalo