Mesto rada: Malta

Opis posla:

  • Utvrđivanje kvarova i nedostataka na autobusima
  • Rad na autobusima sa euro 6 dizel motorima
  • Otklanjane utvrđenih kvarova i nedostataka na vozilu
  • Tekuće i preventivno održavanje vozila
  • Dijagnostika i servisiranje vozila u skladu sa radnim nalogom
  • Precizno i odgovorno obavljanje svih zadataka u predviđenom roku

Uslovi rada:

  • SSS/VSS
  • Minimum 3 godine radnog iskustva
  • Iskustvo u održavanju autobusa ili kamiona
  • Obavezno znanje engleskog jezika
  • Sposobnost za timski rad uz minimalni nadzor

Poslodavac obezbeđuje:

  • Visokokotirajuća mesečna zarada
  • Ugovor o radu na godinu dana
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Izrada viza i radnih dozvola za kandidate koji ne poseduju EU dokumenta
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Lekarski pregled
  • Obezbeđen smeštaj o trošku poslodavca tokom prvih godinu dana
  • Obezbeđena oprema i pribor za rad
  • Rad u jednoj od najvećih transportnih kompanija na Malti

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu proslediti svoju radnu biografiju na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Za vise informacija, kandidati nam se mogu obratiti putem telefona:

+381 60 33 13 666 (viber/telefon)

+381 11 26 83 486

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke.

Gradovi
Malta - Svi gradovi

Pozicije posla

Automehaničar za servis autobusa m/ž   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola