Mesto rada U sedištu firme u Ajdovščini i/ili na terenu, Slovenija.

Više izvršilaca

Opis posla:

  • dijagnostika kvarova
  • popravke mašina
  • Redovno održavanje mašina u skladu sa servisnim preporukama proizvodjača
  • obnova komponenti
  • testovi performansa
  • preventivni pregledi

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • najmanje stručni nivo tehničkog obrazovanja
  • poznavanje rada na računaru
  • poznavanje engleskog jezika, poznavanje nemačkog jezika je prednost
  • radno iskustvo u servisu građevinskih mašina ili automobila ili kamiona
  • tačnost, veština, doslednost, domišljatost

Zaposlenima nudimo:

  • rad na neodređeno vreme uz probni rad od 3 meseca
  • početna plata 1.300 EUR neto
  • mogučnost dodatnih nagrada
  • regres
  • božićnica
  • korištenje odmora po izboru
  • službeni telefon
  • službeni kompjuter
  •  službeni kombi (opcija - zavisno od posla)
  • izrada radnih, boravišnih dozvola i viza
  • bezbednost i zdravlje na radu
  • pomoć u pronalaženju smeštaja

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na

broj +381600996243

ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu:

office@partners-orka.co.rs

ili popuniti formular na našem sajtu, na sledećem linku:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Automehaničar (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 25 dana