3 izvršioca

Lokacija rada:UGRINOVCI

Odgovornosti i opis posla:

  • Kontrola rada automobila
  • Održavanje, popravka i servis motornih vozila
  • Utvrđivanje i otklanjanje neispravnosti na vozilima
  • Popunjavanje dela radnog naloga koji se odnosi na domen rada automehaničara
  • Održavanje opreme za rad i alata prema standardima društva
  • Vođenje evidencije o zalihama potrošnog materijala
  • Pridržavanje pravila zaštite na radu
  • Obavlja i druge poslove po nalogu rukovodioca

Uslovi rada su:

  • III, IV stepen stručne spreme iz oblasti saobraćaja
  • Vozačka dozvola B katergorije, aktivan vozač (poželjna vozačka dozvola C kategorije)
  • Najmanje 2 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Obezbedjujemo:

  • Ugovor o radu na odredjeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Početna zarada od 75.000,00 rsd do 120.000,00 rsd ( u zavisnosti od radnog iskustva i stručnosti kandidata)
  • Fiksna plata plus bonus
  • Za kandidate van Beograda obezbedjen smeštaj
  • Radno vreme od 8-16h/17h

Napomena:

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Prijave slati na mejl : poslovi@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon :

069 / 304 - 00 - 81

064 / 172 - 80 - 47

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Automehaničar   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola