Mesto rada: Surčin

Opis poslova:

  • priprema i lakiranje motornih vozila u skladu sa pravilima struke
  • kvalitetno i odgovorno obavljanje zadataka u predviđenom roku
  • poštovanje pravila i procedura

Od kandidata očekujemo:

  • SSS
  • Adekvatno radno iskustvo u branši
  • Odgovornost, ljubaznost, preciznost, sposobnost za rad u timu

Nudimo Vam:

  • Adekvatan sistem nagrađivanja
  • Rad u podsticajnom okruženju
  • Mogućnost da unapredite svoja znanja i veštine

Autokomerc d.o.o. je najstarija domaća privatna kompanija u oblasti automobilske industrije, osnovana 1992. godine. Tokom 29 godina uspešnog poslovanja, naša kompanija se bavi prodajom i servisiranjem novih i korišćenih motornih vozila, konstantno usavršavajući i šireći svoj opseg ponude i usluga. Primena evropskih standarda u poslovanju, profesionalizam i visok kvalitet u odnosu prema klijentima, pozicionirali su Autokomerc među najuspešnije kompanije u domaćoj auto industriji.

Autokomerc je ovlašćeni diler eminentnih svetskih brendova Volkswagen i Audi.

Prioritet su kandidati koji imaju iskustva na istim ili sličnim poslovima, ali i nudimo mogućnost kandidatima sa navršenim stručnim obrazovanjem da steknu svoje prvo radno iskustvo u koliko pokažu baš jaku volju I želju da žele da rade.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: ivana.djurkovic@autokomerc.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon 0656405092

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Autolakirer   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola