Mesto rada: Slovenija detašman Nemačka, Austrija, Evropa

Potrebna veća grupa radnika: 10

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Obavezno radno iskustvo minimum dve godine
  • Samostalno obavlja zadatke izrade mehaničkih instalacija po nalogu pretpostavljenog,
  • Poznavanje čitanja planova/crteža
  • Poželjno znanje nemačkog ili engleskog jezika
  • Minimalno stručno obrazovanje za instalaciju vode ili gasa, bravara, mašina ili tehničkih zanimanja
  • Spremnost na učenje i napredovanje
  • Rad u skladu sa vremenskim normama koje firma dobija od krajnjeg kupca
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Poželjno posedovanje EU papira ili lične karte ili slovenačke radne dozvole

Opis poslova:

  • Argonsko zavarivanje TIG postupkom
  • Varenje inox I crnih cevi

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme (godinu dana) sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Probni rad 1 mesec
  • Puno radno vreme
  • Obezbeđena oprema za rad
  • Bezbednost I zdravlje na radu
  • Obezbeđen smeštaj I prevoz od mesta stanovanja do mesta rada o trošku poslodavca
  • Lekarski pregled kandidata
  • Početna zarada od 12€ do 13€ neto dalje zavisi od znanja i iskustva( 1-2€ stimulacija).
  • Broj radnih sati mesečno: radi se od 200 do 230 sati
  • Uglavnom se radi od ponedeljka do subote,
  • Plaćen godišnji odmor 21 dana
  • Prevoz iz Ljubljane u Nemačku (na posao i nazad) je trošak poslodavca, od kuće do Ljubljane trošak radnika

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon za bliže informacije:

064 126 00 55 (viber)

Napomena:

Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Argonski TIG zavarivač srpski pasoš ili EU pasoš, slovenačka ili nemačka radna dozvola   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola